| omgekeerd afstand houdenvoltage | 78.0V |
|---|---|
| Afbrekingsspanning @It (min.) | 86.70V |
| Afbraakspanning@It (max.) | 95.80V |
| Teststroom | 1mA |
| Maximale klemspanning @Ipp | 126.0V |
| Pakkettype | Zode-123 |
|---|---|
| SMF22CA Reverse Stand-OffVoltage VRWM | 22.0 |
| SMF22CA Breukspanning VBR(V) @IT MIN | 24.40 |
| SMF22CA Breukspanning VBR(V) @IT MAX | 26.900 |
| SMF22CA TestCurrentIT (mA) | 1 |
| SMF5.0A Pakkettype | Zode-123 |
|---|---|
| SMF5.0A VRWM met omgekeerde stand-offspanning | 5.0 |
| SMF5.0A Breukspanning VBR(V) @IT MIN | 6.40 |
| SMF5.0A Breukspanning VBR(V) @IT MAX | 7.00 uur |
| SMF5.0A TestCurrentIT (mA) | 10 |
| SMF78CA Pakkettype | Zode-123 |
|---|---|
| SMF78CA VRWM voor omgekeerde stand-offspanning | 78.0 |
| SMF78CA Breukspanning VBR(V) @IT MIN | 86.70 |
| SMF78CA Breukspanning VBR(V) @IT MAX | 95.80 |
| SMF78CA TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Pakkettype | -218AB |
|---|---|
| VR | 22V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Vbr@It (min.) | 24.4V |
| Naam | ESD-arrays |
|---|---|
| Pakket | SOT23-3L |
| Vrwm (max.) | 7V/12V |
| Vbr (min.) | 7.5V/13.3V |
| Het is de volgende | 1μA |
| Pakkettype | -218AB |
|---|---|
| VR | 33V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Vbr@It (min.) | 36.7V |
| SM8S36AG Pakket | -218AB |
|---|---|
| SM8S36AG Vr | 36 V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| SM8S36AG Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Vbr@It (min.) | 40.0v |
| Het vastklemmen Voltage | 10V |
|---|---|
| Pakket | DFN1006 |
| Verbindingscapacitieve weerstand | 15 pF |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Hoeveelheid per rol | 10,000 stuks |
| Sleutelwoorden | Auto-klasse-onderdelen |
|---|---|
| Voetafdruk | -218AB |
| Functie | Beschermingscircuits |
| Patroon | Passief onderdeel |
| VR | 30V |