| SMCJ90CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ90CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (min.) | 100 V |
| SMCJ90CA Vbr@It (max.) | 111V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| VWm | 28V |
| Vbr@It (min.) | 31.1V |
| Vbr@It (max.) | 34.4V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | Radiaal lood |
| VAC | 40V |
| VDC | 58V |
| Vbr@It (min.) | 64V |
| Artikel 1 | Dioden voor de automobielindustrie |
|---|---|
| Pakketgrootte | -218AB |
| VR | 28V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| 8.0SMDJ22CA Sleutelwoorden | TVS-dioden |
|---|---|
| 8.0SMDJ22CA Vrwm | 22V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (min.) | 22.20V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (max.) | 24.50V |
| 8.0SMDJ22CA Het | 1mA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 18V |
| Vbr@It (min.) | 20.00V |
| Vbr@It (max.) | 22.10V |
| Andere naam | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
|---|---|
| Voetafdruk | R6/P600 |
| VWm | 45V |
| Vbr@It (min.) | 50.3V |
| Het is | 5 mA |
| Sleutelwoorden | TVS-dioden |
|---|---|
| VWm | 14V |
| Vbr@It (min.) | 15.60V |
| Vbr@It (max.) | 17.20V |
| Het is | 10mA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 5.0V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (max.) | 7.00V |
| Sleutelwoorden | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakketgrootte | DO-214AB/SMC |
| VWm | 440V |
| Vbr@It (min.) | 492V |
| Vbr@It (max.) | 543V |