| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| VWm | 6.5V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (max.) | 7.22V |
| SMBJ16A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ16A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ16A Vrwm | 16V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 17.8V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 19.7V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ400CA Vrwm | 400.0V |
| Vbr@It (min.) | 447.0V |
| Vbr@It (max.) | 494.0V |
| SMAJ24CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ24CA Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (min.) | 26.7V |
| Vbr@It (max.) | 29.50V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ40A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ40A Vrwm | 40V |
| Vbr@It (min.) | 44.4V |
| Vbr@It (max.) | 49.1V |
| Naam | Dioden voor de onderdrukking van de tijdelijke spanning |
|---|---|
| Reeks | SMJC |
| Modelnummer | SMCJ78CA |
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 78V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 64V |
| Vbr@It (min.) | 71.1V |
| Vbr@It (max.) | 78.6V |
| SMCJ100A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ100A Vrwm | 100 V |
| Vbr@It (min.) | 111V |
| Vbr@It (max.) | 123V |
| SMAJ33CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ33CA Vrwm | 33.0V |
| Vbr@It (min.) | 36.70V |
| Vbr@It (max.) | 40.60V |
| SMBJ28CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ28CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ28CA Vrwm | 28V |
| SMBJ28CA Vbr@It (min.) | 14.4V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 31.10V |