| De werkende Waaier van de Verbindingstemperatuur | -65 tot +125°C |
|---|---|
| Gemiddelde gerectificeerde stroom bij TA=75°C | 2A |
| Maximale RMS-spanning | 42 V |
| Maximum herhaald piek omgekeerd voltage | 60 V |
| Maximumgelijkstroom-het Blokkeren Voltage | 60 V |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | Zode-523 |
| Verbindingscapacitieve weerstand | 15 pF |
| Hoeveelheid per rol | 5,000PCS |
| Werkspanning | 5.0V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 6.5V |
| Vbr@It (min.) | 7.22V |
| Vbr@It (max.) | 7.98V |
| SMAJ64A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 64.0V |
| Vbr@It (min.) | 71.10V |
| Vbr@It (max.) | 78.60V |
| SMAJ12CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ12CA Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (min.) | 13.3V |
| SMAJ12CA Vbr@It (max.) | 14.7V |
| SMCJ160CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ160CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ160CA Vrwm | 160v |
| Vbr@It (min.) | 178V |
| Vbr@It (max.) | 197V |
| SMBJ440CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ440CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ440CA Vrwm | 440V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende bepalingen toegepast | 492V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 543V |
| SMAJ36A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ36A Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (max.) | 44.20V |
| SMAJ22A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ22A Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ22A Vrwm | 22.0V |
| SMAJ22A Vbr@It (min.) | 24.4V |
| SMAJ22A Vbr@It (max.) | 26.9V |
| SMDJ40CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Verpakkingstype SMDJ40CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ40CA Vrwm | 40V |
| Vbr@It (min.) | 44.4V |
| Vbr@It (max.) | 49.1V |