| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| Kenmerken | Beschermingsapparaat |
| VWm | 84v |
| Vbr@It (min.) | 93.8V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 15V |
| Vbr@It (min.) | 16.70V |
| Vbr@It (max.) | 18.50V |
| Beschrijving | TVS-dioden |
|---|---|
| Vorm | R6/P600 |
| Materiaal | silicium |
| VWm | 30V |
| Vbr@It (min.) | 33.3V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 30V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 30V |
| Vbr@It (min.) | 33.3V |
| Vbr@It (max.) | 36.8V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 24V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 24.0V |
| Vbr@It (min.) | 26.70V |
| Vbr@It (max.) | 29.50V |
| 5KP22CA Vrwm | 22.0V |
|---|---|
| 5KP22CA Vbr@It (min.) | 24.40V |
| 5KP22CA Vbr@It (max.) | 26.90V |
| 5KP22CA Het | 1mA |
| 5KP22CA Vc@Ipp | 35.5V |
| Pakkettype | Zode-123 |
|---|---|
| SMF51A VRWM voor omgekeerde stand-offspanning | 51.0 |
| SMF51A Breukspanning VBR(V) @IT MIN | 56.70 |
| SMF51A Breukspanning VBR(V) @IT MAX | 62.70 |
| SMF51A TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Productnaam | ESD-arrays |
|---|---|
| Productpakket | Zode-323 |
| Vrwm (max.) | 3.3V |
| Vbr (min.) | 4.0V |
| Het is de volgende | 0.1μA |