Automobiele bescherming TVS-circuitbeveiliging Dioden SM8S22CAG
500 stuks
MOQ
negotiable
Prijs
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Specificaties
Pakkettype: -218AB
VR: 22V
Ir@Vr @25°C: 5 μA
Ir@Vr @175°C: 150 μA
Vbr@It (min.): 24.4V
Vbr@It (max.): 26.9V
Het is: 5 mA
Vc@Ipp: 35.5V
Ipp: 186A
Markeren:
TVS-circuitbeschermingscomponenten
Automobiele circuitbeschermingscomponenten
TVS-schermdiode
Basis informatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, Guangdong, China
Merknaam: SOCAY
Certificering: UL,REACH,RoHS,ISO
Modelnummer: SM8S22CAG
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Levertijd: 5-8 werkdagen
Productomschrijving
SOCAY TVS Diodes SM8S22CAG, uitstekende klemvermogen
DATABLAD:SM8SXXG Series_v2309.1.pdf
Beschrijving:
Deelnummer
Werkpiek
Achteruit
Spanning VRWM
(V)
Verdeling
Spanning
VBR (V)
Teststroom
Ik...T
(mA)
Maximaal omgekeerd lek Ik...R @VRWM
(μA)
Maximaal
Ik...R@VRWMTJ= 175°C
(μA)
Maximaal omkerenDe stijgingStroom
Ik...PP(A)
Maximale klemspanning
VC @Ik...PP
(V)
Uni Bi   Min. Mbijl.
SM8S22AG SM8S22CAG 22.0 24.4 26.9 5.0 10 150 186 35.5
Vermelding:
1.De golfvorm van de overspanningsstroom wordt gedefinieerd op 10/1000μS.
2.Voor alle typen maximaal VF= 1,8 V bij IF= 100 A gemeten op 8,3 ms enkelvoudige halve sinusgolf of gelijkwaardige vierkantgolf, werkcyclus = 4 pulsen per
Minimum.
Kenmerken:
Geoptimaliseerde glazen gepassiveerde chip.
TJ= 175°C geschikt voor hoge betrouwbaarheid en automobielvereisten.
6600W piekpulsvermogen met een golfvorm van 10/1000μs, herhalingspercentage (werkcyclus): 0,01 %.