| Productnaam | Gasontladingsbuis |
|---|---|
| Grootte | φ8*6 mm |
| DC-spark-overspanning @100V/μs | 350 V±20% |
| Max. Vlamspanning @100V/μs | 800V |
| Max. Vlamspanning @1KV/μs | 900 V |
| Andere naam | Gasarrestator |
|---|---|
| Grootte | φ8*6 mm |
| DC-spark-overspanning @100V/μs | 800V±20% |
| Max. Vlamspanning @100V/μs | 1200 V |
| Max. Vlamspanning @1KV/μs | 1400V |
| Productnaam | Metaaloxidevaristor |
|---|---|
| Afmetingen | F14mm |
| VAC | 50V |
| VDC | 65V |
| Varistorspanning | 82 ((74~90) V |
| Productnaam | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F11mm |
| R25 | 10Ω |
| IMAX | 3A |
| Weerstand onder belasting | 275 mΩ |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F20mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| IMAX (A) | 4A |
| Weerstand onder belasting | 194 mΩ |
| Productnaam | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F11mm |
| NTC R25 | 16Ω |
| IMAX (A) | 16A |
| Weerstand onder belasting | 470mΩ |
| Productnaam | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F11mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| IMAX (A) | 2A |
| Weerstand onder belasting | 613 mΩ |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +90°C |
|---|---|
| Reactietijd | 25ns |
| Standaardspanning | 400V |
| Minimale isolatieweerstand | 1 GΩ |
| Huidige rating | 10kA |
| Vrwm-Reverse Breakdown Voltage | 12.0V |
|---|---|
| Marking Code | 712 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-23-3L Package |