| SMBJ15CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ15CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ15CA Vrwm | 15V |
| SMBJ15CA Vbr@It (min.) | 16.7V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn moeten de volgende voorwaarden worden nageleefd | 18.5V |
| Sleutelwoorden | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | Axial lead terminals |
| Andere naam | Halveringscomponenten |
| VAC | 45V |
| VDC | 66V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 26V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Sleutelwoorden | DIODEN |
|---|---|
| Pakketgrootte | DO-214AB/SMC |
| VWm | 33.0V |
| Vbr@It (min.) | 36.70V |
| Vbr@It (max.) | 40.60V |
| Sleutelwoorden | Diodebescherming |
|---|---|
| Grootte | R6/P600 |
| Montage-type | THT |
| VWm | 78V |
| Vbr@It (min.) | 87.1V |
| Sleutelwoord | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ13CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| VWm | 13V |
| Vbr@It (min.) | 14.4V |
| Vbr@It (max.) | 15.9V |
| SMCJ5.0CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ5.0CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ5.0CA Vrwm | 5.0V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (min.) | 6.40V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (max.) | 7.00V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| VWm | 84v |
| Vbr@It (min.) | 93.8V |
| Het is | 50mA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 18V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 5.0V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (max.) | 7.00V |