| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 12.0V |
| Vbr@It (min.) | 13.30V |
| Vbr@It (max.) | 14.70V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| VWm | 30.0V |
| Vbr@It (min.) | 33.51V |
| Het is | 50mA |
| SMDJ15CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Verpakkingstype SMDJ15CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ15CA Vrwm | 15V |
| Vbr@It (min.) | 16.7V |
| Vbr@It (max.) | 18.5V |
| SMAJ43A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ43A Pakkettype | DO-214AC |
| SMAJ43A Vrwm | 43V |
| SMAJ43A Vbr@It (min.) | 47.80V |
| SMAJ43A Vbr@It (max.) | 52.80V |
| Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ160CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 160v |
| Vbr@It (min.) | 178V |
| Vbr@It (max.) | 197V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 70V |
| Vbr@It (min.) | 77.8V |
| Vbr@It (max.) | 86V |
| Artikel 1 | TVS-dioden |
|---|---|
| Voetafdruk | DO-214AA/SMB |
| VWm | 200V |
| Vbr@It (min.) | 224V |
| Vbr@It (max.) | 247V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | Radiaal lood |
| VAC | 54V |
| VDC | 76V |
| Vbr@It (min.) | 85V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 24V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| VWm | 250 V |
| Vbr@It (min.) | 279V |
| Vbr@It (max.) | 309V |