| SMAJ36A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ36A Pakkettype | DO-214AC |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (max.) | 44.20V |
| SMAJ11A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ11A Pakkettype | DO-214AC |
| SMAJ11A Vrwm | 11.0V |
| SMAJ11A Vbr@It (min.) | 12.20V |
| SMAJ11A Vbr@It (max.) | 13.50V |
| SMAJ70CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ70CA Pakkettype | DO-214AC |
| SMAJ70CA Vrwm | 70.0V |
| SMAJ70CA Vbr@It (min.) | 77.80V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Max.) | 86.00V |
| SMAJ28CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ28CA Pakkettype | DO-214AC |
| SMAJ28CA Vrwm | 28.0V |
| SMAJ28CA Vbr@It (min.) | 31.10V |
| SMAJ28CA Vbr@It (max.) | 34.40V |
| Type TVS-dioden | DO-214AB/SMC |
|---|---|
| SMDJ170CA Naam | TVS-dioden |
| TVS-dioden Vrwm | 170 V |
| Vbr@It (min.) | 189 V |
| Vbr@It (max.) | 209V |
| SMAJ30A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ30A Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ30A Vrwm | 30.0V |
| SMAJ30A Vbr@It (min.) | 33.30V |
| SMAJ30A Vbr@It (max.) | 36.80V |
| componentennaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ58CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ58CA Vrwm | 58V |
| Vbr@It (min.) | 64.4V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 71.2V |
| SMDJ36A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMDJ36A Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMDJ36A Vrwm | 36 V |
| Vbr@It (min.) | 40V |
| Vbr@It (max.) | 44.2V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakketgrootte | -218AB |
| VR | 20V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 22V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |