| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ90CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (min.) | 100 V |
| Vbr@It (max.) | 111V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| VWm | 5.0V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (max.) | 7.00V |
| SMBJ5.0A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ5.0A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| Voor de toepassing van deze verordening geldt dat | 5V |
| SMBJ5.0A Vbr@It (min.) | 6.4V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 7.0v |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 58V |
| Vbr@It (min.) | 64.4V |
| Vbr@It (max.) | 71.2V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 5.0V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (max.) | 7.00V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| VWm | 22.0V |
| Vbr@It (min.) | 24.4V |
| Vbr@It (max.) | 26.9V |
| Artikel 1 | TVS-dioden |
|---|---|
| Voetafdruk | R6/P600 |
| VWm | 30.0V |
| Vbr@It (min.) | 33.51V |
| Het is | 50mA |
| SMCJ220CA Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ220CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ220CA Vrwm | 220 V |
| Vbr@It (min.) | 246V |
| SMCJ220CA Vbr@It (max.) | 272V |
| Naam van het product | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| VWm | 78.0V |
| Vbr@It (min.) | 86.7V |
| Vbr@It (max.) | 95.8V |
| Naam van het product | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| VWm | 51.0V |
| Vbr@It (min.) | 56.7V |
| Vbr@It (max.) | 62.7V |