| VWm | 5.0V |
|---|---|
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (max.) | 7.00V |
| Het is | 10mA |
| Vc@Ipp | 9.2V |
| 5KP10A Vrwm | 10.0v |
|---|---|
| 5KP10A Vbr@It (min.) | 11.10V |
| 5KP10A Vbr@It (max.) | 12.30V |
| 5KP10A Het | 1mA |
| 5KP10A Vc@Ipp | 17.0V |
| Beschrijving | Automobieldelen |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 33V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| SMDJ48A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMDJ48A Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMDJ48A Vrwm | 48 V |
| Vbr@It (min.) | 53.3V |
| Vbr@It (max.) | 58.9V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 26V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Beschrijving | TVS-dioden |
|---|---|
| Vorm | R6/P600 |
| Materiaal | silicium |
| VWm | 30V |
| Vbr@It (min.) | 33.3V |
| SMBJ440CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ440CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ440CA Vrwm | 440V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende bepalingen toegepast | 492V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 543V |
| SMAJ58CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ58CA Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (min.) | 64.40V |
| Vbr@It (max.) | 71.20V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 24.0V |
| Vbr@It (min.) | 26.70V |
| Vbr@It (max.) | 29.50V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 30V |
| Vbr@It (min.) | 33.3V |
| Vbr@It (max.) | 36.8V |