| componentennaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ58CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ58CA Vrwm | 58V |
| Vbr@It (min.) | 64.4V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 71.2V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 64V |
| Vbr@It (min.) | 71.1V |
| Vbr@It (max.) | 78.6V |
| SMCJ100A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ100A Vrwm | 100 V |
| Vbr@It (min.) | 111V |
| Vbr@It (max.) | 123V |
| SMAJ24CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ24CA Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (min.) | 26.7V |
| Vbr@It (max.) | 29.50V |
| SMAJ12CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ12CA Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (min.) | 13.3V |
| SMAJ12CA Vbr@It (max.) | 14.7V |
| SMBJ36A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ36A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ36A Vrwm | 36 V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde methode als bed | 40V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde onderdelen van | 44.2V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| omgekeerd afstand houdenvoltage | 100.0V |
| Afbrekingsspanning@It Min | 111.0V |
| Afbrekingsspanning@It Max | 123.0V |
| Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| omgekeerd afstand houdenvoltage | 78.0V |
| Afbrekingsspanning @It Min | 86.7V |
| Afbrekingsspanning @ max | 95.8V |
| Teststroom | 1mA |
| SMBJ28CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ28CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ28CA Vrwm | 28V |
| SMBJ28CA Vbr@It (min.) | 14.4V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 31.10V |
| SMCJ160CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ160CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ160CA Vrwm | 160v |
| Vbr@It (min.) | 178V |
| Vbr@It (max.) | 197V |