| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ40A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ40A Vrwm | 40V |
| Vbr@It (min.) | 44.4V |
| Vbr@It (max.) | 49.1V |
| SMDJ40CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Verpakkingstype SMDJ40CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ40CA Vrwm | 40V |
| Vbr@It (min.) | 44.4V |
| Vbr@It (max.) | 49.1V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| VWm | 6.5V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (max.) | 7.22V |
| SMBJ16A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ16A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ16A Vrwm | 16V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 17.8V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 19.7V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ440A Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ440A Vrwm | 440.0V |
| Vbr@It (min.) | 492.0V |
| Vbr@It (max.) | 543.0V |
| SMDJ5.0CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Verpakkingstype SMDJ5.0CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ5.0CA Vrwm | 5.0V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde methodiek als b | 6.40V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn moeten de volgende voorwaarden worden nageleefd | 7.00V |
| SMCJ33CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ33CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ33CA Vrwm | 33V |
| Vbr@It (min.) | 36.7V |
| Vbr@It (max.) | 40.60V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ400CA Vrwm | 400.0V |
| Vbr@It (min.) | 447.0V |
| Vbr@It (max.) | 494.0V |
| SMBJ30A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ30A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ30A Vrwm | 30V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 33.3V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 36.8V |
| SMDJ15CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Verpakkingstype SMDJ15CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ15CA Vrwm | 15V |
| Vbr@It (min.) | 16.7V |
| Vbr@It (max.) | 18.5V |