| Pakketgrootte | DO-214AC/SMA |
|---|---|
| Component | Thyristor-spanningsonderdrukkers |
| Artikel 1 | TSS-dioden |
| Maximale lekstroom | minder dan 5 μA |
| TSS-naam | Thyristor-overspanningsonderdrukkers (TSS) |
| Werkspanning | 5.0V |
|---|---|
| Pakket | DFN1006 |
| Kleur | Zwart |
| Het vastklemmen Voltage | 20V |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Vbr | 6.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-26 |
| Junction Capacitance | 1.0 PF |
| Application | SIM Ports, USB 2.0 Power And Data Line Protection |
| Vc | 13.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | DFN2510-10L Package |
| Application | High Speed Serial Interfaces, USB 3.0, USB 2.0 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Vrwm-Reverse Breakdown Voltage | 12.0V |
|---|---|
| Marking Code | 712 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-23-3L Package |
| De werkende Waaier van de Verbindingstemperatuur | -65 tot +125°C |
|---|---|
| Gemiddelde gerectificeerde stroom bij TA=75°C | 2A |
| Maximale RMS-spanning | 42 V |
| Maximum herhaald piek omgekeerd voltage | 60 V |
| Maximumgelijkstroom-het Blokkeren Voltage | 60 V |