| SMAJ30A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ30A Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ30A Vrwm | 30.0V |
| SMAJ30A Vbr@It (min.) | 33.30V |
| SMAJ30A Vbr@It (max.) | 36.80V |
| SMAJ36A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ36A Pakkettype | DO-214AC |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (max.) | 44.20V |
| Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ160CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 160v |
| Vbr@It (min.) | 178V |
| Vbr@It (max.) | 197V |
| SMAJ11A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ11A Pakkettype | DO-214AC |
| SMAJ11A Vrwm | 11.0V |
| SMAJ11A Vbr@It (min.) | 12.20V |
| SMAJ11A Vbr@It (max.) | 13.50V |
| SMAJ43A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ43A Pakkettype | DO-214AC |
| SMAJ43A Vrwm | 43V |
| SMAJ43A Vbr@It (min.) | 47.80V |
| SMAJ43A Vbr@It (max.) | 52.80V |
| Artikel 1 | TVS-dioden |
|---|---|
| Voetafdruk | DO-214AA/SMB |
| VWm | 200V |
| Vbr@It (min.) | 224V |
| Vbr@It (max.) | 247V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 70V |
| Vbr@It (min.) | 77.8V |
| Vbr@It (max.) | 86V |
| Sleutelwoord | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ13CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| VWm | 13V |
| Vbr@It (min.) | 14.4V |
| Vbr@It (max.) | 15.9V |
| SMCJ5.0CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ5.0CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ5.0CA Vrwm | 5.0V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (min.) | 6.40V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (max.) | 7.00V |
| SMBJ15CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ15CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ15CA Vrwm | 15V |
| SMBJ15CA Vbr@It (min.) | 16.7V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn moeten de volgende voorwaarden worden nageleefd | 18.5V |