| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 5.0V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (max.) | 7.00V |
| SMCJ90CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ90CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (min.) | 100 V |
| SMCJ90CA Vbr@It (max.) | 111V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | Radiaal lood |
| VAC | 40V |
| VDC | 58V |
| Vbr@It (min.) | 64V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| VWm | 84v |
| Vbr@It (min.) | 93.8V |
| Het is | 50mA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 18V |
| Vbr@It (min.) | 20.00V |
| Vbr@It (max.) | 22.10V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 15V |
| Vbr@It (min.) | 16.70V |
| Vbr@It (max.) | 18.50V |
| Sleutelwoorden | TVS-dioden |
|---|---|
| VWm | 14V |
| Vbr@It (min.) | 15.60V |
| Vbr@It (max.) | 17.20V |
| Het is | 10mA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 30V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 18V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 5.0V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (max.) | 7.00V |