| Sleutelwoorden | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakketgrootte | DO-214AB/SMC |
| VWm | 440V |
| Vbr@It (min.) | 492V |
| Vbr@It (max.) | 543V |
| Sleutelwoorden | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | Axial lead terminals |
| Andere naam | Halveringscomponenten |
| VAC | 45V |
| VDC | 66V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| Kenmerken | Beschermingsapparaat |
| VWm | 84v |
| Vbr@It (min.) | 93.8V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 24V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Sleutelwoorden | DIODEN |
|---|---|
| Pakketgrootte | DO-214AB/SMC |
| VWm | 33.0V |
| Vbr@It (min.) | 36.70V |
| Vbr@It (max.) | 40.60V |
| Sleutelwoorden | Diodebescherming |
|---|---|
| Grootte | R6/P600 |
| Montage-type | THT |
| VWm | 78V |
| Vbr@It (min.) | 87.1V |
| 5KP22CA Vrwm | 22.0V |
|---|---|
| 5KP22CA Vbr@It (min.) | 24.40V |
| 5KP22CA Vbr@It (max.) | 26.90V |
| 5KP22CA Het | 1mA |
| 5KP22CA Vc@Ipp | 35.5V |
| Pakkettype | Zode-123 |
|---|---|
| SMF51A VRWM voor omgekeerde stand-offspanning | 51.0 |
| SMF51A Breukspanning VBR(V) @IT MIN | 56.70 |
| SMF51A Breukspanning VBR(V) @IT MAX | 62.70 |
| SMF51A TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Artikel 1 | Dioden voor de automobielindustrie |
|---|---|
| Pakketgrootte | -218AB |
| VR | 28V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 6.5V |
| Vbr@It (min.) | 7.22V |
| Vbr@It (max.) | 7.98V |