| Productnaam | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F13mm |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| IMAX | 6A |
| Weerstand onder belasting | 88mΩ |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F11mm |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| IMAX (A) | 5A |
| Weerstand onder belasting | 95 mΩ |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F5mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| IMAX (A) | 0.7A |
| Weerstand onder belasting | 771 mΩ |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F9mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| IMAX (A) | 2A |
| Weerstand onder belasting | 458 mΩ |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F20mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| IMAX (A) | 16A |
| Weerstand onder belasting | 194 mΩ |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F13mm |
| NTC R25 | 8Ω |
| IMAX (A) | 4A |
| Weerstand onder belasting | 194 mΩ |
| Productnaam | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F13mm |
| NTC R25 | 3Ω |
| IMAX | 6A |
| Weerstand onder belasting | 92 mΩ |
| Loodmateriaal | Ingeblikt koper |
|---|---|
| Certificeringen | UL, CUL, VDE, RoHS |
| Maximale capaciteit | < 1,0 pF |
| Standaardspanning | 400V |
| Gewicht | 0.8g |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | Zode-523 |
| Verbindingscapacitieve weerstand | 15 pF |
| Hoeveelheid per rol | 5,000PCS |
| Werkspanning | 5.0V |
| Het vastklemmen Voltage | 10V |
|---|---|
| Pakket | DFN1006 |
| Verbindingscapacitieve weerstand | 15 pF |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Hoeveelheid per rol | 10,000 stuks |