| Andere naam | Gdt-arrestator |
|---|---|
| Lengte | φ8*10 mm |
| Materiaal | Cekramisch |
| DC-spark-overspanning @100V/μs | 600V±20% |
| Voet | elektrode met drie pinnen |
| Naam van het product | Gasontladingsbuis |
|---|---|
| Grootte | 5 × 5 × 4,2 mm |
| DC-spark-overspanning @100V/μs | 350 V±20% |
| Max. Vlamspanning @100V/μs | 700 V |
| Max. Vlamspanning @1KV/μs | 800 V |
| Productnaam | Gasontladingsbuis |
|---|---|
| Grootte | 5 × 5 × 4,2 mm |
| DC-spark-overspanning @100V/μs | 800V±20% |
| Max. Vlamspanning @100V/μs | 1200 V |
| Max. Vlamspanning @1KV/μs | 1400V |
| Productnaam | Gasontladingsbuis |
|---|---|
| Grootte | φ5,5*6 mm |
| DC-spark-overspanning @100V/μs | 230V±20% |
| Max. Vlamspanning @100V/μs | 600 V |
| Max. Vlamspanning @1KV/μs | 700V |
| Productnaam | Gasontladingsbuis |
|---|---|
| Grootte | φ8*6 mm |
| DC-spark-overspanning @100V/μs | 230V±20% |
| Max. Vlamspanning @100V/μs | 600 V |
| Max. Vlamspanning @1KV/μs | 700V |
| Andere naam | een arrestatorbuis |
|---|---|
| Lange | φ8*6 mm |
| DC-spark-overspanning @100V/μs | 600V±20% |
| Max. Vlamspanning @100V/μs | 1100V |
| Max. Vlamspanning @1KV/μs | 1200 V |
| Productnaam | Gasontladingsbuis |
|---|---|
| Grootte | φ8*6 mm |
| DC-spark-overspanning @100V/μs | 230V±20% |
| Max. Vlamspanning @100V/μs | 600 V |
| Max. Vlamspanning @1KV/μs | 700V |
| Productnaam | Gasontladingsbuis |
|---|---|
| Grootte | φ8*6 mm |
| DC-spark-overspanning @100V/μs | 350 V±20% |
| Max. Vlamspanning @100V/μs | 800V |
| Max. Vlamspanning @1KV/μs | 900 V |
| Andere naam | Gasarrestator |
|---|---|
| Grootte | φ8*6 mm |
| DC-spark-overspanning @100V/μs | 800V±20% |
| Max. Vlamspanning @100V/μs | 1200 V |
| Max. Vlamspanning @1KV/μs | 1400V |
| SMBJ24CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ24CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ24CA Vrwm | 24V |
| Vbr@It (min.) | 26.7V |
| Vbr@It (max.) | 29.5V |