| SMBJ6.5CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ6.5CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ6.5CA Vrwm | 6.5V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 7.22V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 58.0V |
| Vbr@It (min.) | 64.40V |
| Vbr@It (max.) | 71.20V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | Radiaal lood |
| VAC | 30V |
| VDC | 42V |
| Vbr@It (min.) | 47v |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 24V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| SMBJ15CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ15CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ15CA Vrwm | 15V |
| SMBJ15CA Vbr@It (min.) | 16.7V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn moeten de volgende voorwaarden worden nageleefd | 18.5V |
| Naam | Dioden voor de onderdrukking van de tijdelijke spanning |
|---|---|
| Reeks | SMJC |
| Modelnummer | SMCJ78CA |
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 78V |
| SMCJ90CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ90CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (min.) | 100 V |
| SMCJ90CA Vbr@It (max.) | 111V |
| Andere naam | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
|---|---|
| Voetafdruk | R6/P600 |
| VWm | 45V |
| Vbr@It (min.) | 50.3V |
| Het is | 5 mA |
| Beschrijving | TVS-dioden |
|---|---|
| Vorm | R6/P600 |
| Materiaal | silicium |
| VWm | 30V |
| Vbr@It (min.) | 33.3V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 30V |
| Vbr@It (min.) | 33.3V |
| Vbr@It (max.) | 36.8V |