| SMDJ15CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Verpakkingstype SMDJ15CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ15CA Vrwm | 15V |
| Vbr@It (min.) | 16.7V |
| Vbr@It (max.) | 18.5V |
| SMBJ28CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ28CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ28CA Vrwm | 28V |
| SMBJ28CA Vbr@It (min.) | 14.4V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 31.10V |
| SMBJ36A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ36A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ36A Vrwm | 36 V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde methode als bed | 40V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde onderdelen van | 44.2V |
| SMCJ160CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ160CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ160CA Vrwm | 160v |
| Vbr@It (min.) | 178V |
| Vbr@It (max.) | 197V |
| SMDJ5.0CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Verpakkingstype SMDJ5.0CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ5.0CA Vrwm | 5.0V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde methodiek als b | 6.40V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn moeten de volgende voorwaarden worden nageleefd | 7.00V |
| Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| omgekeerd afstand houdenvoltage | 78.0V |
| Afbrekingsspanning @It Min | 86.7V |
| Afbrekingsspanning @ max | 95.8V |
| Teststroom | 1mA |
| SMBJ30A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ30A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ30A Vrwm | 30V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 33.3V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 36.8V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ440A Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ440A Vrwm | 440.0V |
| Vbr@It (min.) | 492.0V |
| Vbr@It (max.) | 543.0V |
| Sleutelwoorden | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | Axial lead terminals |
| Andere naam | Halveringscomponenten |
| VAC | 45V |
| VDC | 66V |
| Artikel 1 | TVS-dioden |
|---|---|
| Voetafdruk | R6/P600 |
| VWm | 30.0V |
| Vbr@It (min.) | 33.51V |
| Het is | 50mA |