| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 24.0V |
| Vbr@It (min.) | 26.70V |
| Vbr@It (max.) | 29.50V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 26V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Pakkettype | -218AB |
|---|---|
| VR | 22V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Vbr@It (min.) | 24.4V |
| Pakkettype | DO-214AC |
|---|---|
| Omgekeerde stand-offspanning Vrwm | 22V |
| Afbrekingsspanning Vbr@It (min.) | 24.4V |
| Verwijderingsspanning Vbr@It (max.) | 26.9V |
| Teststroom Het | 1mA |
| Pakkettype | Zode-123 |
|---|---|
| VRWM voor omgekeerde stand-offspanning | 11.0 |
| Verwijderingsspanning VBR ((V) @IT MIN | 12.20 |
| Afbrekingsspanning VBR ((V) @IT MAX | 13.50 uur |
| TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Omgekeerde uitschakelspanning | 18V |
|---|---|
| Onderbreking Spanning@It min | 20.11 |
| Onderbreking Voltage@It max | 22.01 |
| Teststroom | 50mA |
| Maximale klemspanning @Ipp | 30.9V |
| VWm | 5.0V |
|---|---|
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (max.) | 7.00V |
| Het is | 10mA |
| Vc@Ipp | 9.2V |
| 5KP10A Vrwm | 10.0v |
|---|---|
| 5KP10A Vbr@It (min.) | 11.10V |
| 5KP10A Vbr@It (max.) | 12.30V |
| 5KP10A Het | 1mA |
| 5KP10A Vc@Ipp | 17.0V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 6.5V |
| Vbr@It (min.) | 7.22V |
| Vbr@It (max.) | 7.98V |
| Het vastklemmen Voltage | 10V |
|---|---|
| Pakket | DFN1006 |
| Verbindingscapacitieve weerstand | 15 pF |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Hoeveelheid per rol | 10,000 stuks |