| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | Zode-523 |
| Verbindingscapacitieve weerstand | 15 pF |
| Hoeveelheid per rol | 5,000PCS |
| Werkspanning | 5.0V |
| De werkende Waaier van de Verbindingstemperatuur | -65 tot +125°C |
|---|---|
| Gemiddelde gerectificeerde stroom bij TA=75°C | 2A |
| Maximale RMS-spanning | 42 V |
| Maximum herhaald piek omgekeerd voltage | 60 V |
| Maximumgelijkstroom-het Blokkeren Voltage | 60 V |
| componentennaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ58CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ58CA Vrwm | 58V |
| Vbr@It (min.) | 64.4V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 71.2V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| omgekeerd afstand houdenvoltage | 100.0V |
| Afbrekingsspanning@It Min | 111.0V |
| Afbrekingsspanning@It Max | 123.0V |
| SMCJ220CA Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ220CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ220CA Vrwm | 220 V |
| Vbr@It (min.) | 246V |
| SMCJ220CA Vbr@It (max.) | 272V |
| SMDJ48A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMDJ48A Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMDJ48A Vrwm | 48 V |
| Vbr@It (min.) | 53.3V |
| Vbr@It (max.) | 58.9V |
| SMCJ33CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ33CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ33CA Vrwm | 33V |
| Vbr@It (min.) | 36.7V |
| Vbr@It (max.) | 40.60V |
| SMBJ440CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ440CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ440CA Vrwm | 440V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende bepalingen toegepast | 492V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 543V |
| SMBJ24CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ24CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ24CA Vrwm | 24V |
| Vbr@It (min.) | 26.7V |
| Vbr@It (max.) | 29.5V |
| TSS-naam | Thyristor-overspanningsonderdrukkers (TSS) |
|---|---|
| Artikel 1 | TSS-dioden |
| Component | Thyristor-spanningsonderdrukkers |
| Beschrijving | Thyristor-overspanningsonderdrukkers (TSS) |
| Maximale lekstroom | minder dan 5 μA |