| SMBJ6.5CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ6.5CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ6.5CA Vrwm | 6.5V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 7.22V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 58.0V |
| Vbr@It (min.) | 64.40V |
| Vbr@It (max.) | 71.20V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | Radiaal lood |
| VAC | 30V |
| VDC | 42V |
| Vbr@It (min.) | 47v |
| TSS-naam | Thyristor-overspanningsonderdrukkers (TSS) |
|---|---|
| Artikel 1 | TSS-dioden |
| Component | Thyristor-spanningsonderdrukkers |
| Beschrijving | Thyristor-overspanningsonderdrukkers (TSS) |
| Maximale lekstroom | minder dan 5 μA |
| SMBJ24CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ24CA Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ24CA Vrwm | 24V |
| Vbr@It (min.) | 26.7V |
| Vbr@It (max.) | 29.5V |
| Pakkettype | DO-214AC |
|---|---|
| Omgekeerde stand-offspanning Vrwm | 22V |
| Afbrekingsspanning Vbr@It (min.) | 24.4V |
| Verwijderingsspanning Vbr@It (max.) | 26.9V |
| Teststroom Het | 1mA |
| Pakkettype | Zode-123 |
|---|---|
| VRWM voor omgekeerde stand-offspanning | 11.0 |
| Verwijderingsspanning VBR ((V) @IT MIN | 12.20 |
| Afbrekingsspanning VBR ((V) @IT MAX | 13.50 uur |
| TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Omgekeerde uitschakelspanning | 18V |
|---|---|
| Onderbreking Spanning@It min | 20.11 |
| Onderbreking Voltage@It max | 22.01 |
| Teststroom | 50mA |
| Maximale klemspanning @Ipp | 30.9V |
| VWm | 5.0V |
|---|---|
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (max.) | 7.00V |
| Het is | 10mA |
| Vc@Ipp | 9.2V |
| 5KP10A Vrwm | 10.0v |
|---|---|
| 5KP10A Vbr@It (min.) | 11.10V |
| 5KP10A Vbr@It (max.) | 12.30V |
| 5KP10A Het | 1mA |
| 5KP10A Vc@Ipp | 17.0V |