| Vc | 13.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | DFN2510-10L Package |
| Application | High Speed Serial Interfaces, USB 3.0, USB 2.0 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Werkspanning | 5.0V |
|---|---|
| Pakket | DFN1006 |
| Kleur | Zwart |
| Het vastklemmen Voltage | 20V |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F13mm |
| NTC R25 | 4Ω |
| IMAX (A) | 5A |
| Weerstand onder belasting | 124 mΩ |
| Weerstand bij 25 °C ± 20% | 8Ω |
|---|---|
| Max. toelaatbare werkstroom | 4A |
| Weerstand onder belasting (mΩ) | 5Ω |
| Dissipatiefactor | 15 mW/°C |
| Thermische Tijdsconstante | 125 mΩ |
| Weerstand bij 25 °C ± 20% | 10Ω |
|---|---|
| Max. toelaatbare werkstroom | 4A |
| Weerstand onder belasting (mΩ) | 206mΩ |
| Dissipatiefactor | 15 mW/°C |
| Thermische Tijdsconstante | 65mΩ |
| Productnaam | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F13mm |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| IMAX | 6A |
| Weerstand onder belasting | 88mΩ |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F11mm |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| IMAX (A) | 5A |
| Weerstand onder belasting | 95 mΩ |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F5mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| IMAX (A) | 0.7A |
| Weerstand onder belasting | 771 mΩ |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F9mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| IMAX (A) | 2A |
| Weerstand onder belasting | 458 mΩ |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F20mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| IMAX (A) | 16A |
| Weerstand onder belasting | 194 mΩ |