| SMBJ36A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ36A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ36A Vrwm | 36 V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde methode als bed | 40V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde onderdelen van | 44.2V |
| SMDJ5.0CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Verpakkingstype SMDJ5.0CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ5.0CA Vrwm | 5.0V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde methodiek als b | 6.40V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn moeten de volgende voorwaarden worden nageleefd | 7.00V |
| Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| omgekeerd afstand houdenvoltage | 78.0V |
| Afbrekingsspanning @It Min | 86.7V |
| Afbrekingsspanning @ max | 95.8V |
| Teststroom | 1mA |
| SMBJ30A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ30A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ30A Vrwm | 30V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 33.3V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 36.8V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ440A Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ440A Vrwm | 440.0V |
| Vbr@It (min.) | 492.0V |
| Vbr@It (max.) | 543.0V |
| SMDJ48A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMDJ48A Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMDJ48A Vrwm | 48 V |
| Vbr@It (min.) | 53.3V |
| Vbr@It (max.) | 58.9V |
| SMCJ33CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ33CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ33CA Vrwm | 33V |
| Vbr@It (min.) | 36.7V |
| Vbr@It (max.) | 40.60V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| omgekeerd afstand houdenvoltage | 100.0V |
| Afbrekingsspanning@It Min | 111.0V |
| Afbrekingsspanning@It Max | 123.0V |
| Artikel 1 | TVS-dioden |
|---|---|
| Voetafdruk | R6/P600 |
| VWm | 30.0V |
| Vbr@It (min.) | 33.51V |
| Het is | 50mA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMCJ90CA Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (min.) | 100 V |
| Vbr@It (max.) | 111V |