| SM8S36AG Pakket | -218AB |
|---|---|
| SM8S36AG Vr | 36 V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| SM8S36AG Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Vbr@It (min.) | 40.0v |
| Productnaam | ESD-arrays |
|---|---|
| Productpakket | Zode-323 |
| Vrwm (max.) | 3.3V |
| Vbr (min.) | 4.0V |
| Het is de volgende | 0.1μA |
| Andere naam | Autosysteemcomponenten |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| Montagepatroon | Oppervlaktebedrag |
| VR | 28V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| SMAJ70CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ70CA Pakkettype | DO-214AC |
| SMAJ70CA Vrwm | 70.0V |
| SMAJ70CA Vbr@It (min.) | 77.80V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Max.) | 86.00V |
| SMAJ28CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ28CA Pakkettype | DO-214AC |
| SMAJ28CA Vrwm | 28.0V |
| SMAJ28CA Vbr@It (min.) | 31.10V |
| SMAJ28CA Vbr@It (max.) | 34.40V |
| SMAJ36A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ36A Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (max.) | 44.20V |
| SMDJ36A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMDJ36A Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMDJ36A Vrwm | 36 V |
| Vbr@It (min.) | 40V |
| Vbr@It (max.) | 44.2V |
| SMAJ64A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 64.0V |
| Vbr@It (min.) | 71.10V |
| Vbr@It (max.) | 78.60V |
| SMAJ33CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ33CA Vrwm | 33.0V |
| Vbr@It (min.) | 36.70V |
| Vbr@It (max.) | 40.60V |
| SMAJ22A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ22A Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ22A Vrwm | 22.0V |
| SMAJ22A Vbr@It (min.) | 24.4V |
| SMAJ22A Vbr@It (max.) | 26.9V |