| Beschrijving | Automobieldelen |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 33V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 26V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| SMAJ58CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ58CA Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (min.) | 64.40V |
| Vbr@It (max.) | 71.20V |
| Productnaam | Multilayer Chip Varistor |
|---|---|
| Pakkettype | SMD0402 |
| Vdc (max.) | 5.5V |
| Vv (min.) | 7.6V |
| Vv (max.) | 12V |
| Productnaam | Metaaloxidevaristor |
|---|---|
| Pakkettype | F14mm |
| VAC | 275V |
| VDC | 350V |
| Varistorspanning | 330 ((297~363) V |
| Productnaam | Metaaloxidevaristor |
|---|---|
| Pakkettype | F20mm |
| VAC | 300 V |
| VDC | 385V |
| Varistorspanning | 470 ((423~517) V |
| Andere naam | SMD-varistor |
|---|---|
| Afmetingen | F7mm |
| VAC | 300 V |
| VDC | 385V |
| Varistorspanning | 470 ((423~517) V |
| Artikel 1 | Spark Gap Protectors |
|---|---|
| Pakketgrootte | SMD |
| VERSUS | 140 ((119~221) V |
| IR/DC | 100M/50V |
| c | 1.0pF |
| componentennaam | Resettable Zekering van PPTC |
|---|---|
| Pakket | Radiaal lood |
| Verrichtingsstroom | 0.75A |
| Ik struikel. | 1.50A |
| Maximumvoltage | 135V |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F13mm |
| NTC R25 | 4Ω |
| IMAX (A) | 5A |
| Weerstand onder belasting | 124 mΩ |