| componentennaam | Multilayer Chip Varistor |
|---|---|
| Componentenpakket | SMD1812 |
| Maximale gelijkstroomoperatiespanning | 385V |
| Vv (min.) | 423 V |
| Vv (max.) | 517V |
| Productnaam | Metaaloxidevaristor |
|---|---|
| Afmetingen | F14mm |
| VAC | 50V |
| VDC | 65V |
| Varistorspanning | 82 ((74~90) V |
| Productnaam | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F11mm |
| R25 | 10Ω |
| IMAX | 3A |
| Weerstand onder belasting | 275 mΩ |
| Naam van het product | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F20mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| IMAX (A) | 4A |
| Weerstand onder belasting | 194 mΩ |
| Productnaam | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F11mm |
| NTC R25 | 16Ω |
| IMAX (A) | 16A |
| Weerstand onder belasting | 470mΩ |
| Productnaam | NTC-thermistor |
|---|---|
| Pakkettype | F11mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| IMAX (A) | 2A |
| Weerstand onder belasting | 613 mΩ |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +90°C |
|---|---|
| Reactietijd | 25ns |
| Standaardspanning | 400V |
| Minimale isolatieweerstand | 1 GΩ |
| Huidige rating | 10kA |
| Pakketgrootte | DO-214AC/SMA |
|---|---|
| Component | Thyristor-spanningsonderdrukkers |
| Artikel 1 | TSS-dioden |
| Maximale lekstroom | minder dan 5 μA |
| TSS-naam | Thyristor-overspanningsonderdrukkers (TSS) |
| Werkspanning | 5.0V |
|---|---|
| Pakket | DFN1006 |
| Kleur | Zwart |
| Het vastklemmen Voltage | 20V |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Vbr | 6.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-26 |
| Junction Capacitance | 1.0 PF |
| Application | SIM Ports, USB 2.0 Power And Data Line Protection |