| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 24V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 22V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| VWm | 250 V |
| Vbr@It (min.) | 279V |
| Vbr@It (max.) | 309V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| VWm | 30.0V |
| Vbr@It (min.) | 33.51V |
| Het is | 50mA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| VWm | 28V |
| Vbr@It (min.) | 31.1V |
| Vbr@It (max.) | 34.4V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | Radiaal lood |
| VAC | 40V |
| VDC | 58V |
| Vbr@It (min.) | 64V |
| 8.0SMDJ22CA Sleutelwoorden | TVS-dioden |
|---|---|
| 8.0SMDJ22CA Vrwm | 22V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (min.) | 22.20V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (max.) | 24.50V |
| 8.0SMDJ22CA Het | 1mA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | R6/P600 |
| VWm | 84v |
| Vbr@It (min.) | 93.8V |
| Het is | 50mA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 18V |
| Vbr@It (min.) | 20.00V |
| Vbr@It (max.) | 22.10V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | -218AB |
| VR | 18V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |