| Sleutelwoorden | Auto-klasse-onderdelen |
|---|---|
| Voetafdruk | -218AB |
| Functie | Beschermingscircuits |
| Patroon | Passief onderdeel |
| VR | 30V |
| SMAJ70CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ70CA Pakkettype | DO-214AC |
| SMAJ70CA Vrwm | 70.0V |
| SMAJ70CA Vbr@It (min.) | 77.80V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Max.) | 86.00V |
| SMAJ28CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ28CA Pakkettype | DO-214AC |
| SMAJ28CA Vrwm | 28.0V |
| SMAJ28CA Vbr@It (min.) | 31.10V |
| SMAJ28CA Vbr@It (max.) | 34.40V |
| SMAJ36A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ36A Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (max.) | 44.20V |
| SMAJ64A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| VWm | 64.0V |
| Vbr@It (min.) | 71.10V |
| Vbr@It (max.) | 78.60V |
| SMAJ22A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ22A Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ22A Vrwm | 22.0V |
| SMAJ22A Vbr@It (min.) | 24.4V |
| SMAJ22A Vbr@It (max.) | 26.9V |
| SMDJ40CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Verpakkingstype SMDJ40CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ40CA Vrwm | 40V |
| Vbr@It (min.) | 44.4V |
| Vbr@It (max.) | 49.1V |
| SMAJ30A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMAJ30A Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ30A Vrwm | 30.0V |
| SMAJ30A Vbr@It (min.) | 33.30V |
| SMAJ30A Vbr@It (max.) | 36.80V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| VWm | 6.5V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (max.) | 7.22V |
| SMBJ16A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ16A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ16A Vrwm | 16V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 17.8V |
| Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast | 19.7V |