| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ400CA Vrwm | 400.0V |
| Vbr@It (min.) | 447.0V |
| Vbr@It (max.) | 494.0V |
| SMDJ36A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMDJ36A Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMDJ36A Vrwm | 36 V |
| Vbr@It (min.) | 40V |
| Vbr@It (max.) | 44.2V |
| SMAJ24CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ24CA Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (min.) | 26.7V |
| Vbr@It (max.) | 29.50V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| SMBJ40A Pakkettype | DO-214AA/SMB |
| SMBJ40A Vrwm | 40V |
| Vbr@It (min.) | 44.4V |
| Vbr@It (max.) | 49.1V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakketgrootte | -218AB |
| VR | 20V |
| Ir@Vr @25°C | 5 μA |
| Ir@Vr @175°C | 150 μA |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 64V |
| Vbr@It (min.) | 71.1V |
| Vbr@It (max.) | 78.6V |
| SMCJ100A Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| SMCJ100A Vrwm | 100 V |
| Vbr@It (min.) | 111V |
| Vbr@It (max.) | 123V |
| SMAJ12CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ12CA Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (min.) | 13.3V |
| SMAJ12CA Vbr@It (max.) | 14.7V |
| SMAJ33CA Naam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AC/SMA |
| SMAJ33CA Vrwm | 33.0V |
| Vbr@It (min.) | 36.70V |
| Vbr@It (max.) | 40.60V |
| Productnaam | TVS-dioden |
|---|---|
| Pakkettype | DO-214AB/SMC |
| VWm | 12.0V |
| Vbr@It (min.) | 13.30V |
| Vbr@It (max.) | 14.70V |