SOCAY Radial Leaded Gas Discharge Arrester GDT SC3E8-600HM Ultra lage capaciteit
1000 stuks
MOQ
negotiable
Prijs
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Specificaties
Productnaam: Gasontladingsbuis
Grootte: φ8*10 mm
DC-spark-overspanning @100V/μs: 600V±20%
Max. Vlamspanning @100V/μs: 500V
Max. Vlamspanning @1KV/μs: 600 V
Min. Isolatieweerstand: 1GΩ (@25V)
Nominale impulsontladingsstroom: 10kA
Maximale impulsontladingsstroom: 20kA
Bergingstemperatuur: -40°C~+90°C
Markeren:
Radiële loodgasontladingsarrestator
Gasafscheidingsaansluiting met lage capaciteit
Basis informatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, Guangdong, China
Merknaam: SOCAY
Certificering: UL,REACH,RoHS,ISO
Modelnummer: SC3E8-600HM
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Levertijd: 5-8 werkdagen
Productomschrijving
SOCAY Radial Leaded Devices GDT SC3E8-600HM, Ultra Low Capacitance
DATABLAD:SC3E8_v2308.1.pdf
Nominale
Impulsafscheidingstroom
Maximale impulsontladingsstroom NominaleEenLternerende ontladingsstroom Impulse van het leven
@100V/S @100V/μs @1KV/μs @ 1MHz @ 1A
@8/20μs 4)
±5 keer
@8/20μs4)
1 keer
@50Hz4)
1Sec.
10Tijd
@10/1000μs 4)
300 keer
SC3E8-75HM
SC3E8-75HMF
SC3E8-75HP
SC3E8-75H
SOCAY
75H
75V±20% < 500 V < 600 V 1 GΩ (bij 50 V) < 1,5 pF - 25 V 20KA 25KA 20A 200A
SC3E8-90HM
SC3E8-90HMF
SC3E8-90HP
SC3E8-90H
SOCAY
90H
90V±20% < 500 V < 600 V 1 GΩ (bij 50 V) < 1,5 pF - 25 V 20KA 25KA 20A 200A
SC3E8-150HM
SC3E8-150HMF
SC3E8-150 pk
SC3E8-150H
150H
150V±20% < 500 V < 600 V 1 GΩ (bij 50 V) < 1,5 pF - 25 V 20KA 25KA 20A 200A
SC3E8-230HM
SC3E8-230HMF
SC3E8-230HP
SC3E8-230H
230H
230 V±20% < 600 V < 700 V 1 GΩ (bij 100 V) < 1,5 pF - 25 V 20KA 25KA 20A 200A
SC3E8-250 pk
250H
250 V±20% < 600 V < 700 V 1 GΩ (bij 100 V) < 1,5 pF - 25 V 20KA 25KA 20A 200A
SC3E8-300HP
300H
300V±20% < 800 V < 900 V 1 GΩ (bij 100 V) < 1,5 pF - 25 V 20KA 25KA 20A 200A
350H
350 V±20% < 800 V < 900 V 1 GΩ (bij 100 V) < 1,5 pF - 25 V 20KA 25KA 20A 200A
420H
420V±20% < 900 V < 1000 V 1 GΩ (bij 100 V) < 1,5 pF - 25 V 20KA 25KA 20A 200A
470H
470V±20% < 900 V < 1000 V 1 GΩ (bij 100 V) < 1,5 pF - 25 V 20KA 25KA 20A 200A
SC3E8-600HM
SC3E8-600HMF
600H
600V±20% < 1100 V < 1200 V 1 GΩ (bij 100 V) < 1,5 pF - 25 V 20KA 25KA 20A 200A
800H
800V±20% < 1200 V < 1400 V 1 GΩ (bij 100 V) < 1,5 pF - 25 V 20KA 25KA 20A 200A